Montaż Serwis Anten
Poznań i okolice
 
     
   
     
instalacja cyfrowego polsatu i nc+
Wiadomości
Wprowadzono
Pogotowie Antenowe
Jeżeli masz problem z anteną,
lub chcesz szybki montaż .

kliknij tutaj
Skontaktuj się z nami
tel: 602-291-328
email:Napisz do nas

Jesteśmy na Facebooku

Platformy cyfrowe w Polsce zainaugurowały swoją działalność w 1998 roku. Pierwsza była WIZJA TV, a krótko po niej CYFRA+, a po jakimś krótkim czasie pojawiła sie trzecia satelitarna platforma CYFROWY POLSAT. Jednak z biegiem czasu okazało sie że w Polsce nie ma miejsca dla trzech platform cyfrowych, i w 2001 roku doszło do połączenia się Wizji TV i Cyfry Plus. W wyniku połączenia powstała nowa platforma cyfrowa, o nazwie CYFRA Plus. Na rynku dzielnie się trzyma również Cyfrowy Polsat.
12 października 2006 na rynku polskim pojawiła sie nowa trzecia telewizja satelitarna nowej generacji o nazwie N, która w 2013 roku połączyła się z Cyfrą plus, tworząc jedną platformę NC+
Platformy Cyfrowe dają możliwość odbioru dźwięku stereo, a także dźwięku otaczającego w systemie Dolby Surround, lub Dolby Digital, jak też programy w technologii 3D

Nasza firma przyczyniła się w jakieś mierze w rozwój platform cyfrowych, poprzez dystrybucję, montaż, a później i opiekę nad końcowymi klientami.
W 2002 r. w wyniku połączenia się Wizji i Cyfry była akcja przeinstalowania anten po Wizji Tv, czyli z Astry , na Hotbirda. W akcji tej brało udział ok 1200 firm i osób indywidualnych które w przeciągu 3 miesięcy , musiało przestawić ok 300000 anten w całej Polsce. Pieczę nad tą akcją trzymała firma Dema Promotion , która to ogłosiła konkurs na najbardziej aktywną firmę w procesie reinstalacji.
Dzięki sumienności i fachowości nasza firma została głównym laureatem owego konkursu przeinstalowując 1064 anteny!

Domowa Platformy Cyfrowe Instalacje Antenowe Internet Satelitarny Kontakt
© Copyright 2009 by NetSat - instalacje antenowe Poznań. All Rights Reserved.